Lek. Grzegorz Mazurkiewicz, Specjalista psychiatra,
Tel.: 604 359 430
Lek. Anna Mazurkiewicz, Specjalista psychiatra,
Tel.: 504 602 792

O nas

zdjecie

lek. Anna Mazurkiewicz

Jestem lekarzem psychiatrą i psychoterapeutką. Moje doświadczenia zawodowe i zainteresowania ukształtowały we mnie postawę łączącą medyczny model rozumienia i leczenia zaburzeń psychicznych z podejściem psychoanalitycznym.

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 1998-2008 pracowałam jako lekarz w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu - w oddziałach psychiatrycznych , w oddziałach leczenia uzależnień oraz w oddziale leczenia nerwic.

W 2005 roku uzyskałam specjalizację z psychiatrii.

Pracowałam również w lecznictwie otwartym – w poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu, Ziębicach, Ząbkowicach Śląskich, w poradni MONAR w Brzegu Dolnym i młodzieżowej poradni uzależnień we Wrocławiu.

W kolejnych latach działałam zawodowo na stanowisku zastępcy ordynatora oddziału psychiatrycznego szpitala we Wrocławiu oraz jako asystent w oddziale psychiatrii sądowej szpitala psychiatrycznego w Lubiążu.

Zajmując się psychoterapią ukończyłam calościowe szkolenie psychoterapii zorientowanej psychodynamicznie ( w KCP) atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Aktualnie szkolę się w Dolnośląskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. W ramach prywatnej praktyki prowadzonej we Wrocławiu jestem psychoterapeutką koncentrującą się na psychoterapii w nurcie psychoanalitycznym, prowadzę indywidualną psychoterapię osób dorosłych.

zdjecie

lek. Grzegorz Mazurkiewicz

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu orzecznictwa.

W kolejnych latach pracowałem we wrocławskim Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej (w stacjonarnych i dziennych oddziałach psychiatrycznych), a także w poradniach zdrowia psychicznego w Ząbkowicach Śląskich i we Wrocławiu. W 2007 roku uzyskałem tytuł specjalisty psychiatry. W okresie 2007-2012 pracowałem w Oddziale Psychiatrycznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

W warunkach prywatnego gabinetu we Wrocławiu prowadzę leczenie psychiatryczne.